Wyniki konkursu plastycznego „Na początku była miłość”

zdjęcie
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na początku była miłość”, organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. ❤️ 
Naszą placówkę reprezentowali:
🙂 Grupa Jeżyki: Natalia W., Patrycja O., Nadia S., Antoni M.
😁 Grupa Biedronki: Patrycja S. 
😃 Grupa Misie: Marysia P.
😊 Grupa Motylki: Nazar S.
🙃 Grupa Krasnoludki: Nadia D.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością przygotowywały swoje prace plastyczne. Wykazały się ogromną kreatywnością, starannością oraz wrażliwością artystyczną. Wszystkie wykonane prace były piękne, pomysłowe i zasługiwały na uznanie.
Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali przepiękne dyplomy, które sprawiły im wiele radości i były miłym podsumowaniem ich wysiłku. Dodatkowo każde  dziecko otrzymało pamiątkowy upominek jako wyraz uznania za zaangażowanie. 🥰🥰🥰 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich talentów plastycznych. 🌹 🌹