Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na początku była miłość”, organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.
Naszą placówkę reprezentowali:
Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością przygotowywały swoje prace plastyczne. Wykazały się ogromną kreatywnością, starannością oraz wrażliwością artystyczną. Wszystkie wykonane prace były piękne, pomysłowe i zasługiwały na uznanie.
Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali przepiękne dyplomy, które sprawiły im wiele radości i były miłym podsumowaniem ich wysiłku. Dodatkowo każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek jako wyraz uznania za zaangażowanie. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich talentów plastycznych.

