Z ogromną radością informujemy, że dwoje dzieci z naszego przedszkola zostało laureatami konkursu plastycznego „Oszczędzaj energię elektryczną – świeć przykładem”, którego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 9 czerwca 2026 roku w Urzędzie Miasta Kielce w ramach 10. Kieleckich Dni Energii z Przyrodą.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom! Jesteśmy niezwykle dumni z ich talentu, kreatywności i zaangażowania. Życzymy dziewczynkom kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania pasji artystycznych. 
Nagrody zwycięzcom wręczyła Prezydentka Miasta Kielce, Agata Wojda.
Więcej informacji o wydarzeniu:
Koordynatorami były panie: Martyna Buras
i Paulina Kmiecik. 

