Sukces naszych przedszkolaków!

zdjęcie
👏🏆🎨  🎨🏆
Z ogromną radością informujemy, że dwoje dzieci z naszego przedszkola zostało laureatami konkursu plastycznego „Oszczędzaj energię elektryczną – świeć przykładem”, którego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 9 czerwca 2026 roku w Urzędzie Miasta Kielce w ramach 10. Kieleckich Dni Energii z Przyrodą.
🌟 Patrycja z grupy „Jeżyki” zdobyła I miejsce w III kategorii wiekowej.
🌟 Kaja z grupy „Krasnoludki” zdobyła III miejsce w III kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom! Jesteśmy niezwykle dumni z ich talentu, kreatywności i zaangażowania. Życzymy dziewczynkom kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania pasji artystycznych. 💚
Nagrody zwycięzcom wręczyła Prezydentka Miasta Kielce, Agata Wojda.
👏 Brawo dla naszych zdolnych przedszkolaków! 👏
Koordynatorami były panie: Martyna Buras 🌹 i Paulina Kmiecik. 🌹