Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, którzy przyczynili się do organizacji uroczystości nadania imienia naszej placówce.
Dzięki Państwa wysiłkowi i oddaniu wydarzenie zostało zorganizowane na najwyższym poziomie i pozostanie w pamięci dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości na długie lata.
Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością, pomocą i życzliwością wsparli organizację tej wyjątkowej uroczystości. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które na trwałe zapisze się w historii naszego przedszkola.
Z wyrazami szacunku
Beata Duszyńska
Dyrektor Przedszkola Nr 5 im. Dzika Kiełka.

