Z wielką radością informujemy, że Oliwia z grupy „Misie” zdobyła I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Polska w moich oczach”, organizowanym przez Przedszkole nr 30 w Kielcach.
Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań patriotycznych, kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz zachęcanie dzieci do twórczego przedstawiania swojego spojrzenia na Polskę. Oliwka wykazała się niezwykłą pomysłowością, starannością i talentem artystycznym, a jej praca została najwyżej oceniona przez jury.
Cieszymy się, że pasja i zaangażowanie dziewczynki zostały docenione, a jej talent nagrodzony.
Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu oraz życzymy dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań i kolejnych osiągnięć. 


