W ramach tej inicjatywy odwiedzała nas absolwentka naszego przedszkola, która z ogromnym zaangażowaniem czytała dzieciom wybraną literaturę dziecięcą. Spotkania z książką były dla naszych przedszkolaków okazją do rozwijania wyobraźni, wzbogacania słownictwa oraz kształtowania nawyku czytania.
Serdecznie dziękujemy naszej absolwentce za poświęcony czas, uśmiech i wspólnie spędzone chwile z książką. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie promować czytelnictwo wśród najmłodszych! 


