BUDŻET OBYWATELSKI

BUDŻET OBYWATELSKI!!!

 

Szanowni Państwo z ogromną radością pragnę poinformować iż  nasz projekt został zakwalifikowały do Budżetu Obywatelskiego.

 NAZWA PROJEKTU: "Magiczny Zakątek" - Plac Przedszkolny przy Przedszkolu Samorządowym nr 5 , 25-430 Kielce   ul. Nowaka Jeziorańskiego 67

IDENTYFIKATOR ZADANIA - GŁOSOWANIE : MI010

Gorąco Państwa zachęcam do zapoznania się z tym projektem i oczywiście oddanie głosu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu  będziemy mieć wspaniały nowoczesny plac zabaw dla dzieci,  w którym będą mogły miło spędzać czas.

 

Czas na głosowanie!

od 25.09.2020 r. do 09.10.2020 r.

Każdy mieszkaniec Kielc będzie mógł oddać głos TYLKO RAZ (jeden raz wypełnić formularz do głosowania) na 1 projekt inwestycyjny duży, 3 inwestycyjne małe oraz 5     nie inwestycyjnych.
 


Głosowanie  odbywa się tylko i wyłącznie internetowo na stronie: Budżet obywatelski – Idea Kielce pod adresem www.bo.kielce.eu,  poprzez wypełnienie właściwego elektronicznego formularza karty do głosowania. Do głosowania niezbędne będzie podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany sms z kodem aktywacyjnym potwierdzającym oddanie głosu. Na jeden numer telefonu może zostać wysłany 1 sms z kodem aktywacyjnym potwierdzającym oddanie głosu.  Kod aktywacyjny należy wprowadzić do formularza do głosowania. W ten sposób oddany głos zostaje wprowadzony do systemu.

 

NA JEDEN NUMER TELEFONU MOŻE ZOSTAĆ WYSŁANY MAKSYMALNIE           1 SMS Z KODEM POTWIERDZAJĄCYM ODDANIE GŁOSU

 

Jeżeli nie masz telefonu komórkowego lub dostępu do Internetu to żaden problem, będziesz mógł oddać głos w specjalnie zorganizowanych  na terenie Miasta punktach wyposażonych   w stanowiska komputerowe. Niezbędnej pomocy technicznej udzieli upoważniony pracownik Urzędu. Wykaz punktów dostępny będzie na stronie www.bo.kielce.eu.

W przypadku osób poniżej 16. roku życia wymagana jest zgoda opiekuna prawnego na udział    w głosowaniu. Głosując elektronicznie, należy wybrać właściwy formularz, odrębny dla osób poniżej 16. roku życia.

 

Z wyrazami szacunku, pełna nadziei, że wygramy - dyrektor przedszkola

                                                                                                                                          Anna Sikora